top of page

Mgr. BARBORA GRONSKÁ

Riaditeľka SCPP, špeciálna pedagogička

"Práca špeciálneho pedagóga je pre mňa, aj napriek mojej dlhoročnej praxi s deťmi so špeciálnymi potrebami, výzvou a zároveň odmenou, učí ma byť lepším človekom. Je pre mňa cťou byť niekým, koho rodina prijíma a dôveruje mu. Vážim si štatút rodiny a jeho poslanie, preto verím, že poskytnutie skorej podpory rodine so zdravotne znevýhodneným dieťaťom má zmysel."

CVI photos 2020 (13).jpg

Mgr. ROMANA REPKOVSKÁ

Zástupkyňa riaditeľky, špeciálna pedagogička

"Pre mňa je výhoda pracovať v odbornom tíme, kde spoločne konzultujeme a hľadáme možnosti, ako byť pre rodinu s dieťaťom so zdravotným znevýhodnením čo najviac nápomocný."

CVI photos 2020 (24).jpg

Mgr. SILVIA CENKNEROVÁ

Špeciálna pedagogička

"Práca s deťmi je niečo, čo ma poháňa vpred. Budovanie pozitívneho vzťahu s klientmi a spoločné prekonávanie bariér je základom na ceste k nášmu cieľu. Pomoc druhým je môj celoživotný program a vedomosť, že v našom centre sme tu jeden pre druhého, je oslobodzujúca.."

received_843988104070295 (1).jpeg

Mgr. MICHAELA SEMAČOVÁ

Psychologička

Rešpektujúci vzťah je jedným z princípov mojej práce. Naši klienti, rodičia či výnimočné deti sú expertmi na svoj život, ale častokrát potrebujeme urobiť ten správny prvý krok, pri ktorom si uvedomíte, že strach Vám viac nebráni otvoriť oči. Rodič, dieťa a terapeut majú tak priestor, v ktorom sa vzájomne kontaktujú a pri tom len spoločne hľadajú odpovede a riešenia pre pokojnejšiu cestu životom. Spoločne sa naučíme, ako si lepšie rozumieť.

20230807_133605.jpg

Mgr. JANA KIŠOVÁ

Logopedička

"Vo svojej práci sa zaujíma najmä o terapeutické sprevádzanie dieťaťa s ťažkosťami v oblasti emocionálneho prežívania a sociálneho správania."

image_50426369.JPG
bottom of page